.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Pohvale na rad admina! 33333o
Registruj se da vidis ceo Forum !!!
DeLaGaNo admin tim...
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pohvale na rad admina!

Ići dole 
+16
velid
maklo
Dzony l.m.
Phenom
Marjan
8Ball GTI
Masinac
shazam
veljasef
bora bora
MadafakrZ
fixdelux
Doktor Kadzija
ElemenT
CHv2_D_gej
SaLe
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeUto Jun 15, 2010 8:15 pm

Ako zelite da pohvalite dobar rad nekog od nasih administratora ovde se mozete izjasniti!


Poslednji put izmenio ^M@w3n@^ dana Pet Jul 30, 2010 1:51 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Jun 16, 2010 1:25 pm

Ja samo da napomenem da tema nije da hvalite sami sebe,vec da vas neko hvali...

Ahahah Veljo ma znanju svi da si ti naj admin na celom svetu :-)
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
Gost
Gost




Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeČet Jun 17, 2010 6:00 pm

Tema je da igraci pohvale nas ( admine ), a ne da se medjusobno hvalimo Wink
Nazad na vrh Ići dole
CHv2_D_gej
Novi član
CHv2_D_gej


Broj poruka : 72
Datum upisa : 30.08.2010
Lokacija : Veternik

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Sep 01, 2010 7:12 pm

Svaka cast adminima!
Stvarno se vidi da ste ozbiljni likovi. Svaka cast za tsay, koliko sam uspeo da primetim, admini uopste ne smaraju na sa tim sranjem , prozivke sankcionisu, iskusno prate igrace, a ne ko na nekim serverima sto banuju, a nisu u staju ni u spec da udju. Do sada ni jedna zamerka. Ne znam kako ste uspeli to da izvedete, ali na serveru nema likova koji previse smaraju i dosadjuju. Bas je ok atmosvera.

Sve pohvale! Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
ElemenT
Aktivan član !!
ElemenT


Broj poruka : 476
Datum upisa : 05.05.2010

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Sep 01, 2010 9:38 pm

Hvala!
Jbg igrali smo na raznim serverima, i pun nam je q likova koj psuju, vredjaju, raspravljaju se i prozivaju za cit a fles ne znaju da bace nigde osim ispred svog igraca!
Tako da se ekipa trudi da bude ok koliko moze +neke greske i propusti!
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeUto Sep 07, 2010 10:17 am

Eo ja da pohvalim nove admine tj Macnea vidim u logovima da zavodi red,ne dozvoljava prozivke i psovanje Bravo...


amx_chat, From: "MACNE [vw-club.rs]<9><STEAM_0:0:421477286><>" Message: "@joca aaa"

"MACNE [vw-club.rs]<428><STEAM_0:0:421477286><>" tsay "bez prozivanja"

"MACNE [vw-club.rs]<9><STEAM_0:0:421477286><>" Message: "bez prozivanja...imate FACE za to.."

"MACNE [vw-club.rs]<9><STEAM_0:0:421477286><>" Message: "alo don aj pripazi sta pricas"

"MACNE [vw-club.rs]<STEAM_0:0:421477286>" has disarmed "_DON VITO_$K4nKoZ4_<STEAM_0:0:820074197>"

"MACNE [vw-club.rs]<STEAM_0:0:421477286>" has disarmed "_DON VITO_$K4nKoZ4_<STEAM_0:0:820074197>"

L 09/06/2010 - 19:08:09: [plmenu.amxx] Kick: "MACNE [vw-club.rs]

kick "_DON VITO_$K4nKoZ4_<430><STEAM_0:0:820074197><>"


Nemoj samo da kucas da razoruzavas vec gaguj,ako se nastavi kick,ako se nastavi i dalje ban na 300 minuta amx_ban 300 "Sale" "Nauci da se ponasas"
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
Doktor Kadzija
Novi član
Doktor Kadzija


Broj poruka : 123
Datum upisa : 09.09.2010
Lokacija : Beograd

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePet Sep 10, 2010 6:35 am

1. Stvarno ste extra likovi,
2. nema citera sto nigde nisam video,
3. uvek je dobra atmosfera,
4. brate samo sam na ovo serv cuo da neko peva
5. I veliki pozdrav za jasima lol!

Vasa dijagnoza je totalno Superextramegagigakiloodlicni

Sto bi sale rekao i iidemo
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePet Sep 10, 2010 9:41 am

i idemoooooooooo..

Taj rad,pa sto se tice citera udje po neki ali brzo se resimo njega i njegovog CSa ahahah...

Pozz and tnx to coment..
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 3:17 pm

Eo ja samo da pohvalim;

Fakarza (nikolu,madafakarza) za dizanje atmosvere na dlg serveru putem cheta kao i dovodjenjem masu ljudi na istom Very Happy

MAcnea sto siri Gej lobi na serveru Very Happy i time brani njihova ljudska prava ahahha...Salim se...
Pohvala za dobro adminovanje, i dovodjenja igraca sa Vwa..

Mikishu sto proverava ostale kolega pa popije Blajv Very Happy i to ood hed admina ahahah(sto i nije bas za pohvalu al ae)


Urosa sto se fala q kao smirio tj ne pravi sranjca ko pre...


To je to za ostale se zna old skul admini owo ono,za njih pohvala ide na suvaka kad ih vidim Very Happy

ahhaha


Idemooooooooooooo
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
ElemenT
Aktivan član !!
ElemenT


Broj poruka : 476
Datum upisa : 05.05.2010

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeUto Okt 05, 2010 8:02 pm

Pohvala za Fix_Delux, mislim da mu je ovo prvi admin dan ili jedan od prvih, bleji u specu nadgleda(O:
i cima ljude da srede ping (bilo ih je par sa konstantnim pingom preko 100)!!! BRV za to
Wink
Nazad na vrh Ići dole
fixdelux
Novi član
fixdelux


Broj poruka : 90
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd-Kanarevo Brdo,Kosutnjak stari,Miljakovac....Svuda pomalo :D

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Okt 18, 2010 7:16 pm

ElemenT ::
Pohvala za Fix_Delux, mislim da mu je ovo prvi admin dan ili jedan od prvih, bleji u specu nadgleda(O:
i cima ljude da srede ping (bilo ih je par sa konstantnim pingom preko 100)!!! BRV za to
Wink




Hvala Element....Jako lepo od tebe i nadam se da i drugi to misle.....Inace ja pohvaljujem sve admine,sto su mi pomagali da se snadjem kad mi zatreba jer mi je ovo prvo adminovanje.
Nazad na vrh Ići dole
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Okt 18, 2010 7:49 pm

ja da pohvalim UROSA...on zna zasto Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
bora bora




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.08.2010

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeUto Maj 31, 2011 7:47 pm

eo ja samo da pozdravim staro drustvo sa rapida i da pohvalim ekipicu koja drzi serv i da kazem dajte hagoru admina ako vec niste, to mi je super ortak i stalno visi na vasem pubu tako da zasluzuje Wink
Nazad na vrh Ići dole
veljasef
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
veljasef


Broj poruka : 1301
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Jun 01, 2011 11:20 am

FALA,uskoro brate ako vec nije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Jun 01, 2011 11:38 am

bora bora ::
eo ja samo da pozdravim staro drustvo sa rapida i da pohvalim ekipicu koja drzi serv i da kazem dajte hagoru admina ako vec niste, to mi je super ortak i stalno visi na vasem pubu tako da zasluzuje Wink


Vi ga Borosliav Very Happy

ppa des sine jbt ..cenzured.. in the pedu Very Happy

dobar je hagor vim ja nes mi poznat nick
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 11:40 am

EO ja samo da pohvalim CELU ADMIN ekipu pogotovo sve new admine,za sad zadovoljan njihovim radom...

Za jedne pocetnike u ovoj prici kidaju posao i korektnio su !!!

Imam samo 1 veliku i jednu mapu zamerku !!!

1 velika je : Malo vise pratite situaciju na serveru u vezi mapa...Znaci kad ide autovote na krau mape to je 2 minuta pred kraj tekuce mape (mnogi se oslanjaju na taj autovote,taj auto vote 90% sluzi za kad nema admina na serveru da igraci mogu da glasaju za odredjenu mapu)

- Ako ste na serveru i vidite da je izgalsana neka krs mapa,imate 2 minuta da organizuje te neku mapu shodno broju igraca na serv,na vote neka ide 2-3 mape max !!!
Kad se izgalsa vas vote cekajte zanju rundu i kd krene odborajvanje konzola i amx_map de_dust2 9recimo da je ta izglasana !!!

Primetio sam da pojedini admini ne pbracaju upste paznju sta se igra sledece i kad se promeni na recimo snow a 18 ljudi na serv onda tek skontaju !!!

A ako ne stignete da organizujete mapu a tih 2 minuta (ako ste bas toliko spori) slobodno prozuite mapu za 5 minuta (uz bindovano dugmece)
bind "F3" "amx_extend 5"

I cim se zavrsi vote promenite mapu !!!



2 ga manja zamerka mada moz i biti veca zavisi od situacije...

Previse se prasta igracima za psovke i prozivanja,primetio sam da kad sam na serv samo ja GAGUJEM igrace na 2 minuta !!!

Znaci ako neko serenda nesto odmah gag kucajte bez vremena amx_gag sale i enter
to je gag na 2 minta !!!

Ajde malo da uozbiljimo server...

Na admin say se sprdajte kolko god zelite !!!

poZZ
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 2:07 pm

Da i kad neko proziva igraca za chit jedna opemna sledecu vec lupite gag
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 2:47 pm

Upravo tako, lepo si slozio!
Nazad na vrh Ići dole
Masinac
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Masinac


Broj poruka : 1336
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Kladovo

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:21 pm

Hmm... meni se cini da sam do sada upravo tako i radio, osim samo jedne stvari. Ranije sam za psovanje keve iz momenta davao ban na 5 sati, a sad gagujem i opomenem da ako jos jednom opsuje dobija ban. To sam video od starijih admina da rade, pa rekoh sto ja da se pravim lud i delim banane tek tako... Very Happy

Inace, hvala na pohvali, trudimo se da odrzimo server bez citera i sto pristojnijim... Smile
Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:32 pm

A to ona fora kao nivi su pa da ne budemo mnogo strogi, toga kod mene nema sem sto sam napravio izuzetak kod geena (poslusao sam da ne budem mnogo strog) i kao sto se vidi pokazalo se da nije dobro prastati!

Od sad svakome kako zasluzuje, i kraj!
Nazad na vrh Ići dole
8Ball GTI
Aktivan član !!
8Ball GTI


Broj poruka : 257
Datum upisa : 18.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Veternik

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:40 pm

Ovako nam je isto i Miki objasnio da radimo,kao sto je Sale gore napisao,toga se i pridrzavam!
Fala za pohvale
Nazad na vrh Ići dole
Marjan
Novi član
Marjan


Broj poruka : 191
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimePon Feb 06, 2012 8:44 pm

Velika pohvala za sve admine, uklopili smo se kidamo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 2:34 am

Da pohvalim sve admine koji u zadnje vreme rade timski I kritikuju se medusobno zarad boljeg rada servera...

Svaka chast momci...


I da spec pohvala za mikija koji se u zadnjih par meseci cima mnooooooooogo...

Imash chashu piva od mene kad se budemo videli Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
Phenom
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Phenom


Broj poruka : 1354
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 38

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 12:57 pm

I ti si mi neki "gazda", castis casom piva... Rolling Eyes Obrisi ovo kad procitas Smile
Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitimeSre Maj 02, 2012 2:05 pm

Ma on to misli da kupi samo jednu flajku od pola litre pa da podelimo po casu, oskudacija jbg nema se Sad !

A opet saletu niko nije ni casu ponudio, eee minimum gajba!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pohvale na rad admina! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pohvale na rad admina!   Pohvale na rad admina! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pohvale na rad admina!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» >>>>>><<<<<POHVALE>>>><<<<<<
» MALO VISE ADMINA HITNO KOJI SU CESTI!!!
» Konkurs za admina! vidi zadnju stranicu
» Prijava za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021 :: .:: |De.LaGaNo| Serveri ::. :: .::|De.LaGaNo| Public: IP >>>193.104.68.61:27021-
Skoči na: