.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 33333o
Registruj se da vidis ceo Forum !!!
DeLaGaNo admin tim...
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?

Ići dole 
+15
Phenom
Dzony l.m.
FeLLaini
ElemenT
Kartmen-SS
urosdelagano
KILLER-SS
Boem
Doktor Kadzija
BobI
cAcE
mjau
SaLe
MadafakrZ
PerfectCoc@inE
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 5:52 pm

|SS-GanG|KILLER!!! ::
Takodje ja bi skinuo ono kad se ne pomeras da te prebaci u spec jer se desava da neko ko cuva bombu server ga prebaci u spec.... sto je dosta glupo i ovako ima kampmetar

i campmeter g lu po je .. bolje stavio ono da mozes najvise da se stekas 20 sec kao sto dr stavljaju .. npr nuke merdevine 15 sec i pocne da drma struja... dd2 onde kod kutije u bazi countera ... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
Kartmen-SS
Novi član
Kartmen-SS


Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 34
Lokacija : Bor/Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 6:39 pm

Ovako, madafakarz-ov predlog mi je najjaci,
Boemov isto dobar, sto mora da pise kad neko postavlja ili defa C4?
To ne unapredjuje igru, naprotiv, to sto je on rekao se cesto desava na nuke...
e sad killerov moze i ne mora, meni se nije desilo, a mozda i treba da ostane jer si botina teska ako te zbog stekanja prebaci u spec....
Campmetar obavezan! Smile
Nazad na vrh Ići dole
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 7:12 pm

Kartmen-SS ::
Ovako, madafakarz-ov predlog mi je najjaci,
Boemov isto dobar, sto mora da pise kad neko postavlja ili defa C4?
To ne unapredjuje igru, naprotiv, to sto je on rekao se cesto desava na nuke...
e sad killerov moze i ne mora, meni se nije desilo, a mozda i treba da ostane jer si botina teska ako te zbog stekanja prebaci u spec....
Campmetar obavezan! Smile

jos kad sam ja reko za c4 kad se postavlja i defa.. al sale nece da me poslusa xD
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
ElemenT
Aktivan član !!
ElemenT


Broj poruka : 476
Datum upisa : 05.05.2010

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 7:26 pm

Slazem se sa ovim skroz, Glupo je da kad cuvas bombu samo te transfer u spec, i da se vidi kad se defa bomba i kada se planta!!
Trebalo bi da to popravis Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:18 pm

oke 30e hahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:30 pm

hahaha .. al si skup hahaha lol!

moze nesto na odlozeno, preko cekove ili mora kes na ruku Razz afro
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:33 pm

na karu ne,na ruke da
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:43 pm

haha pazi ovog samo mu se neke kare motaju po glavi xD

daj bre sale otvori novu temu za awp ligu i preuredi to kao covek ...

evo ti link da vidis kako treba.. mada msm da nema potrebe da ja tebe ucim da ti to mnogo bolje znas od mene xD

[You must be registered and logged in to see this link.]

drygi topic odozgo videces Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
FeLLaini

FeLLaini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.04.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd,Umka

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 5:45 pm

izbaci mapu buzzkill ili kako vec...-.-
Nazad na vrh Ići dole
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 6:24 pm

i italy 2
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
KILLER-SS
Aktivan član !!
KILLER-SS


Broj poruka : 328
Datum upisa : 02.11.2010
Godina : 33
Lokacija : Bor

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 6:56 pm

MadafakrZ (: ::
i italy 2
Meni nije htelo da pusti ovu mapu pa sam skinuo de_vegas.wad(evo link [You must be registered and logged in to see this link.] ) i ubacio u folder cstrike i sad radi verovatno nace jos nekima da radi ova mapa pa ili da skinu ovo ili da se izbaci
Nazad na vrh Ići dole
FeLLaini

FeLLaini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.04.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd,Umka

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 7:11 pm

ma losa je mapa realno,i nju treba izbaciti -.-
Nazad na vrh Ići dole
KILLER-SS
Aktivan član !!
KILLER-SS


Broj poruka : 328
Datum upisa : 02.11.2010
Godina : 33
Lokacija : Bor

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 7:14 pm

Realno nikad je nisam ni igrao uvek su par coveka kad se ona igra i odma svi glasaju za promenu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
FeLLaini

FeLLaini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.04.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd,Umka

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 7:16 pm

a mapa je terorska,taoci i bleja mada je obicna italy mnogo bolja...to i assault treba zabraniti,ne moze da se igra... Smile
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 9:21 am

Skinuo sam itali 2 jer baguje nesto,a bazz kill je do jaja mapica ljudi uvek hoce da je igraju !!!

Daj te neke predloge za neke do jaja mapice,samo mojne one FUN
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 11:37 am

brate dzabe dajemo predlog. .. kad se te nove mape i ne igraju .. sve se vrte 3,4 iste mape .. nista novo za promenu ... i kad se izglasa nova mapa npr ona sto sam ti reko de_scud tako nesto ona s raketu .. pusti se neka druga mapa ...
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
FeLLaini

FeLLaini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.04.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd,Umka

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 4:35 pm

Matori scud je velika mapa,a kad je na glasanju nas na serveru ima manje od 10 -.- a i pola igraca nema mapu,mozda da se ubaci fast download da se ljudi ne smaraju...i mogla bi de_dust2002 ok je mapa skroz ali opet velika...a sto se tice buzzkilla niko nece da ga igra uvek kad je ta mapa isprazni se server...-.- ja je ne podnosim..
Nazad na vrh Ići dole
Dzony l.m.
Ultra DeLaGaNoVac
Dzony l.m.


Broj poruka : 3243
Datum upisa : 23.09.2010
Godina : 32
Lokacija : Beograd

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 4:42 pm

buzzkill je do jaja mapica,ne znam ja nisam video da kad se igra buzzkill da izlaze ljudi,a dust2002 je ok i mogla bi da se ubaci samo ne znam da li bi ljudi to igrali...
Nazad na vrh Ići dole
FeLLaini

FeLLaini


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.04.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd,Umka

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 5:01 pm

Veruj mi svaki put kad se zabodem u igraonu posle faxa,uvek je prazan server kad se igra buzzkill ili ih bude malo tipa 2,3 igraca koji izadju do kraja mape...
Nazad na vrh Ići dole
Boem
Novi član



Broj poruka : 25
Datum upisa : 04.11.2010
Godina : 33
Lokacija : Bor

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 5:10 pm

buzzkill je extra mapica,tu se ispucas ko covek...i znam mnoge igrace koji gotice ovu mapu,tako da je aj ne bi izbacio...
Nazad na vrh Ići dole
Kartmen-SS
Novi član
Kartmen-SS


Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 34
Lokacija : Bor/Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 26, 2011 5:42 pm

Mene Buzzkill smorio za sve pare, previse se forsirao, cini mi se jedno vreme i najigranija mapa, a s druge strane na pr. ludikure totalno zapostavljen...
Nazad na vrh Ići dole
Phenom
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Phenom


Broj poruka : 1354
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 38

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 16, 2011 3:26 pm

Skinuo bih aim mapu... Jer odredjeni ljudi uzimaju awp kad ne znaju kako ce drugacije da ubiju. Malopre 3vs3 se igra i u protivnickom timu svi uzeli awp. I ljudi samo dodju i izadju sa servera kada vide kako botici igraju!
Nazad na vrh Ići dole
Sin.uny.lep.
Veoma aktivan član !!!
Sin.uny.lep.


Broj poruka : 640
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 35
Lokacija : Krusevac

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 16, 2011 4:03 pm

Ma samo se izbaci Awp ..kao na snow-u..
Nazad na vrh Ići dole
Phenom
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Phenom


Broj poruka : 1354
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 38

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 16, 2011 6:19 pm

Jos bolje, nisam znao da moze.
Nazad na vrh Ići dole
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 16, 2011 6:25 pm

ma daj ljudi koj vam je ... awp kao i svaka druga puska... ajde najbolje da se zabrani kupovina awp-a kao auto snajp i svi srecni i zadovljni ...
msm stvarno nije uredu... al radite sta hocete ...
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
Sponsored content





Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?   Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera? - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Rodjendan DLG servera !!!
» KRAJ SERVERA!!!!!!!!!!
» >>>Admini DeLaGaNo Servera<<<
» >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)
» Game Tracer i statistike servera !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021 :: .:: |De.LaGaNo| Serveri ::. :: .::|De.LaGaNo| Public: IP >>>193.104.68.61:27021-
Skoči na: