.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 33333o
Registruj se da vidis ceo Forum !!!
DeLaGaNo admin tim...
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)

Ići dole 
+9
PerfectCoc@inE
ElemenT
veljasef
Mac3d0N1aN
Sin.uny.lep.
Marjan
MadafakrZ
shazam
SaLe
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePon Feb 07, 2011 8:08 pm


Emka ipak stavljena, Znaci oscilacije u misljenu svakih sat vremena!
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePon Feb 07, 2011 9:17 pm

SaLe ::
Stavio Auto gag !!

1 put gaguje
2.Slapuje
3.Pali
4.Slay
5 ban

e ekstra je plugin sviđa mi se, samo treba izbaciti jednu reč "jbg"... svi to koriste kad kažu "e jbg" i glupo da se dobije gag zbog toga (mada sam dobio na 10 sekundi ali ne znam na koliko bi bilo da ponovim tu reč)...
Nazad na vrh Ići dole
Mac3d0N1aN
Aktivan član !!
Mac3d0N1aN


Broj poruka : 274
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 31
Lokacija : Tetovo

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePon Feb 07, 2011 9:23 pm

Stvarno je lep plugin.. ali koks je u pravo... Very Happy i ja sam se zajebao sa rec "jbg" Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Feb 08, 2011 1:49 am

Miki ne seri,em nisam vratio !

Osecam da je bot igrao snow 2 a tamo ima em pa misli da sam vradio!

A owo bot ti je zbog "Oscilalije mislenja na sat vemena"
Sto nije tako!
Smorio si me sad
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Feb 08, 2011 5:39 pm

Brate nisam te smorio nego smo pricali da nema i slozili se i ja vidim da ima i bio je snow obican nisam lud jebote i jesam ili ne znam sta, sta brate sta ne razumem sta ima da te smaram samo pricam onako kako ide tema i to je to!

A sto se tice auto gaga malo zajebano za neke stvari, evo napisao sam ovu recenicu i dobio gag, mora tu nesto malo da se izmeni!

kartmen aj promeni malo mesto ili tako nesto, ali nista sa prozivkama, verovatno uzima neke karaktere!

Ako je tebi uvreda oscilacija misljenja onda svaka cast za to bot, to se prica i iz drugih razloga ali nema veze objasnicu ti vec, ne mogu ovde da se dopisujemo!

Smoris brate i ti mene pa te ne prozivam javno niti ti pise zasto te prozivam a ovo ti nije prvi put, ne zivimo na kraj sveta nego u kraju ako imas nesto da mi kazes reci mi u cetri oka i onako se vidjamo cesto ovo je glupo!

Niti se ponasam prema tebi ko da si debil, ko je sad koga smorio!
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Feb 08, 2011 6:55 pm

igrao si snow2 (ne teraj me da kazem ponowo)
Ili snow a neko bacio EMKU TAMO!!
Znaci nikako drugacije nisi mogao da je vidis veruj mi!

A ovo za gag sto kazes...
Menjaj,promeni,promenite...
Isto gag zbog smaranja za mapu to je po defoltu... A i treba tako,postoji admin say ako igraci zele promenu mape!
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Feb 08, 2011 7:16 pm

Jel vidis kako moze lepo da se prica, izvini za ovo ali ja je videh tamo dvaput za redom moguce je da je nako zajebavao ili uzeo emku za svaki slucaj dok ne dodje do awp-a, prvi put mislo uzeo neko a drugi vec ukapirao, pa je bacio tu i otisao po skaut!


Kako da promenim sta da promenim ne razumem te, to valjda ti trebas u konzoli ja ti ostavih sta sam napisao, za smaraanje za mapu uredu ali za ovo te ne razumem!

sta da menjam,promenim,promenimo! Ako si mislio na reci onda u redu da izbacimo neke karaktere dok pisemo mi ce mo skapirati, ali sta za nove ako dodju!

stavrno ne znam na sta si mislio!
Nazad na vrh Ići dole
Kartmen-SS
Novi član
Kartmen-SS


Broj poruka : 33
Datum upisa : 12.11.2010
Godina : 34
Lokacija : Bor/Nis

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Feb 08, 2011 7:18 pm

|De.LaGaNo|Miki ::
kartmen aj promeni malo mesto
Ahaha dal si zbog ovoga dobio gag!? xDDD
Ne znam, moje misljenje da je ovaj automatski gag nepotreban tj. ne doprinosi igri zbog cinjenice da na DeLaganu maltene uvek ima admina(cesto i vise njih) koji u startu daju gag za psovku, smaranje, bilo sta...Dakle uvek kad treba, a ovo gaguje i kad ne treba...'promeni mesto', 'jbga brate' i ko zna sta jos...Pa jos ako neko ne zna za ovo, pa posle gaga krene da napinje admine sto ga gagovali, nastaje haos xD
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Feb 08, 2011 9:45 pm

reci su promenljive naravno,bice izmena!
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
KILLER-SS
Aktivan član !!
KILLER-SS


Broj poruka : 328
Datum upisa : 02.11.2010
Godina : 33
Lokacija : Bor

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeSre Feb 09, 2011 10:35 am

Evo juce kad je Angel pitao nas admine ko je ban nekog njegovog ortaka....ispostavi se da nije niko..... i ja napisem mozda ga je server kick zbog pinga i dobijem gag mislim da je rec zbog u pitanju..... Ako jeste zamislite situaciju da neko kao Miki dobije gag za "kartmen aj promeni malo mesto" i onda pita "zbog cega sam gag" i server ga slapuje Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeSre Feb 09, 2011 10:48 am

|SS-GanG|KILLER!!! ::
Evo juce kad je Angel pitao nas admine ko je ban nekog njegovog ortaka....ispostavi se da nije niko..... i ja napisem mozda ga je server kick zbog pinga i dobijem gag mislim da je rec zbog u pitanju..... Ako jeste zamislite situaciju da neko kao Miki dobije gag za "kartmen aj promeni malo mesto" i onda pita "zbog cega sam gag" i server ga slapuje Very Happy Very Happy


ako nije njegovo da pita vec da igra Very Happy


hahah salim se aj ako tako primetite neke ne bulozne reci prijaite mi ovde da prepravim...Ovo sam sredio zbog!!
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeSre Feb 09, 2011 2:31 pm

Inace mi admini mozemo sebe da ungag, pa ce nam biti lakse i da povatamo te nebuloze kucajuci opet i videti koja rec pravi problem!

A postoji i mogucnost kod ljudi kad vide da za glupost dobijaju gag, pocnu vise da pricaju preko mikrofona, ok je to ako budu radili dok su mrtvi, mada cisto simljam!
Nazad na vrh Ići dole
KILLER-SS
Aktivan član !!
KILLER-SS


Broj poruka : 328
Datum upisa : 02.11.2010
Godina : 33
Lokacija : Bor

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 04, 2011 12:43 am

Strahac* ::
Kako da promenim sprej da stavim sliku
Imas temu za pravljenje spreja [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:39 am

Novi AUTO VOTE !!!

[1]
de_nuke
de_inferno
de_italy2
de_dust2
de_westwood
de_nuke
de_train
[/1]

[2]
de_aztec_0
de_cbble
de_rats
de_clan1_mill
de_dust
de_dust2_2006
de_scud

[/2]

[3]
cs_assault
cs_estate
cs_office
cs_tomte2
[/3]


[4]
de_dust2_2x2
fy_buzzkill
fy_snow
aim_aztec
[/4]
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 9:39 am

Znaci ide 1va iz 1 1va iz 2 3ca iz 3..
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
PRO_KLINDA
Novi član



Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.09.2010
Godina : 29
Lokacija : Pocekovina

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 11:12 am

Sale mogo bi da pogledas ove mape pa da stavis u vote extra se
cs_cfury.bsp
de_jeepathon2k.bsp
cs_mario_bs.bsp
Nazad na vrh Ići dole
PRO_KLINDA
Novi član



Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.09.2010
Godina : 29
Lokacija : Pocekovina

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 11:19 am

Sale mogli bi da se ti i ja dogovorimo nesto
Ja cu normalno da igram kad mi zatrazite demo ako ga nemam napustam server i nevracam se vise ako imam i nisam citer da zamolis da prestanu sa prozivkama
do sad imam jedno 10 demoa juce sam poceo da snimam
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 11:26 am

Stavio sam na serveru da svaki put kad se udje se pali automatsko snimanje tako da nemas da brines !!!

Opusti se i cepaj !!!

Samo vidi da install msn
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
PRO_KLINDA
Novi član



Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.09.2010
Godina : 29
Lokacija : Pocekovina

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 11:53 am

Ja sam probao da instaliram msn2011 i nesto mi baguje mozda ima virus u emailu neznam i nece svaki msn da mi radi na windovs7 ako imas neki link da mi das ae plizz i jos nesto ako bi mogo da mi provalis sivru na msnu zaboravio sam ako ne nema veze napravicu novi email
Nazad na vrh Ići dole
PRO_KLINDA
Novi član



Broj poruka : 35
Datum upisa : 09.09.2010
Godina : 29
Lokacija : Pocekovina

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeUto Apr 19, 2011 11:54 am

I za ove mape skini i pogledaj kake su po meni su extra mislim da ce biti cs_cfury naj igranija
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 20, 2011 2:32 pm

Ubachene 2 nove mape manje do duse nesto popu snowa mozda malko vece,al eto za promenu...

Lepe se skroz :-)

gg_india
aim_idemo_moze


Probaj te
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePon Avg 01, 2011 10:07 am

Danas iskljucio plagin onaj sto pali automatsko snimajnje DEMOA kad se udje na server!!!

Tako da admini ako snimate nekog kucajte po starom

record CHITER_EBENI

stop


:-)
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeSre Sep 07, 2011 1:42 am

Novine :


Kucate na serveru /add

I imate posle DeLaGaNo serv na pocetku CSa

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zatim zajebancije radi :

/droga (kosta 1000)

I budete drogirani kao amx_drug narano 1 rundu,a ako nemate pare moze i na ler

/ler ( u roku od 5 minuta mora te imati 1000 kesa ili vas slay-kick za dug)

Nije losa zajebancija ...



Poslednji izmenio SaLe dana Sre Sep 07, 2011 9:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimePon Sep 12, 2011 10:37 am

12.9.2011 Izbacnena mapa noz_ultra

Razlozi : IZdrkavanje pojedinih admina kao i igaca,kad se pusti ta mapa,uzimaju pistolj i rokaju jer je inace mogao da se kupi... A usled manjka pameti nisu kontali da je mapa koja se igra NOZEM !!!

Po meni to je za cenzuru...

Kako ne bih jurio ko je to radio i ko ce raditi najjednostavnije sam je skinuo,pa sad kupuj te pistolje...
____________________________________________________________________________________



I ne spamuj te u ovoj temi ova teba je cisto za da obavesti igrace sta je NEW na serveru...

Ako predlazete neke mape tema za to

[You must be registered and logged in to see this link.]

__________________________________________________________________

A za neke druge predloge


[You must be registered and logged in to see this link.]

_______________________________________________________________

A ako va mnesto smeta na serveru


[You must be registered and logged in to see this link.]

__________________________________


Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitimeČet Sep 15, 2011 9:05 am

Ubacene mape :

cs_arabstreets
cs_mansion
lethal_de_dust2_mirror
aim_aztec_temple_t0ms
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
Sponsored content





>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)   >>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...) - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
>>UPDATE SERVERA<< (novosti,novine...)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» KRAJ SERVERA!!!!!!!!!!
» Rodjendan DLG servera !!!
» >>>Admini DeLaGaNo Servera<<<
» Game Tracer i statistike servera !!!
» Šta biste promenili/skinuli sa DLG servera?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021 :: .:: |De.LaGaNo| Serveri ::. :: .::|De.LaGaNo| Public: IP >>>193.104.68.61:27021-
Skoči na: