.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) 33333o
Registruj se da vidis ceo Forum !!!
DeLaGaNo admin tim...
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)

Ići dole 
+7
Delagano Joca-Obr
Marjan
Phenom
MadafakrZ
shazam
Masinac
8Ball GTI
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
8Ball GTI
Aktivan član !!
8Ball GTI


Broj poruka : 257
Datum upisa : 18.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Veternik

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 3:30 am

Ovu temu otvaram da bi adminima koji su trenutno u svadji pokazao koliko nekim ljudjima DLG znaci i zasto ga vole!Zasto ne bi trebali ni da razmisljaju o gasenju servera ili foruma!I da bi shvatili da njihove licne stvari ne treba da uticu na sve nas koji igramo na serveru!!


SLOBODNO SE RASPISITE,EVO JA CU PRVI!
Nazad na vrh Ići dole
8Ball GTI
Aktivan član !!
8Ball GTI


Broj poruka : 257
Datum upisa : 18.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Veternik

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 3:38 am

Na DLG sam dosao slucajno,burazer mi je spomenuo da je ok ekipa i da ima dobre pucacine,nema previse ljudi (ne volim guzvu na cs) i ekipa se medjusobno poznaje,onako domacinska je atmosfera!Na server sam usao negde oko 5-6og meseca 2011. godine,i od onda samo na DLG igram!Sada imam i admina,sto mi cini jos vece zadovoljstvo da igram na severu!Smatram da je server pun kapaciteta i dobre energije!Najlepsa pucacina je na DLG,svdja mi se sto ima pregrst stalnih igraca s koima mozes da se zezas a da se ne osete uvredjenim!Rutina,ustajem,kafa 2-3 cigare,9gag,faceboog,dlg forum,pa dlg cs!Kao i vecini igraca na nasem serveru!Doveo sam vise od 5 igraca na server,koji takodje tvrde da je jedan od gostljubivijih servera,i iako ima vecih,jean od ozbiljnijih!Licno sam upoznao 5-6 momaka iz uprave DLG-a i druzenje je bilo fantasticno,napili smo se,zezali , ai put za bg je bio skroz strava!Na nasem serveru se osecam kao dobro ugoscen covek,onako domacinski,i osecam se kao da sam na svom,kada biigrao na drugom serv,osecaj ne bi bio isti,zato DLG treba da opstane,da bude tu zbog NAS,a ne zbog pojedinaca!MI SMO VECINA!!!

LONG LIVE DLG AND ALL ITS PLAYERS!!!
Nazad na vrh Ići dole
Masinac
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Masinac


Broj poruka : 1336
Datum upisa : 03.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Kladovo

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 4:00 am

Bravo loptice, svaka cast za ovu temu!

Ja sam na DLG dosao preko VW foruma. Tacnije, tamo sam video temu CS, pa rekoh ajde da odigram koju rundu posle mnooogo godina. Runda po runda, dan po dan i postao sam stalan igrac na serveru. Posle par meseci (mozda i manje) sam dobio admina, sto mi, sto ti kazes, cini jos vece zadovoljstvo da igram na ovom serveru. Na ovom nasem serveru sam 'skinuo mrak', da se tako izrazim, jer je ovo prvi server na kome sam admin. Very Happy

Sto se tice stalne ekipe koja igra, mislim da bolje ekipe nema ni na jednom drugom serveru. Jednostavno se osecam kao da smo svi jedna velika familija. U svako doba i sa svakim stalnim igracem mogu da se nasalim, ili jednostavno, desavalo se da se smorim kao zmaj ili sam nesto nervozan i onda na server udje saber koji me uvek dobro nasmeje i oraspolozi.

Sto se tice admin tima, po meni su SVI TRENUTNI admini skroz ok likovi. Svi znate kakva je sprdnja na admin say-u. Ja do sada ni jednu prozivku na svoj racun nisam shvatio ozbiljno, a daleko bilo kao uvredu. Sve te nase prozivke smatram zajebancijom i nikako drugacije.
Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 12:46 pm

Koliko mi znaci, hahahaahahahahahaha, jer dovoljno reci da sam zaljubljen u isti!

Puca mi K U R A C za server i forum, zato V I S I M po ceo dan i na serveru i na forumu!

Raspada sistema obicno dodje tvrdoglavoscu i ne popustanjem, ali ko ce sad toga da se seti!

Bice sta bude!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
8Ball GTI
Aktivan član !!
8Ball GTI


Broj poruka : 257
Datum upisa : 18.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Veternik

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 1:23 pm

jea,koji je ovo haos ljudi e Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 2:01 pm

Brate pa znaci mi ... Nije da mi ne znaci ... Tu sam od pocetka doveo me doticni na serveru ja msm nedelju,dve po otvaranju servera ... To mi ujedno i prvi online server na kome sam poceo redovno da cepam i ostao do dan dans... Mada kao sto vecina dobro zna nisam bio cvecka kad sam prvi put doso ... Al eto kolko tolko sam se promenio... Znaci mnogo brate ali mi je krivo sto je 30% stare ekipe mozda i vise otislo sa servera, ili vise ne igra cs ...

POz
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
Phenom
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Phenom


Broj poruka : 1354
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 38

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 2:05 pm

8Ball GTI ::
Zasto ne bi trebali ni da razmisljaju o gasenju servera ili foruma!
Sta rece?! Cu mu polupam onog opela desi li se to...
Nazad na vrh Ići dole
Marjan
Novi član
Marjan


Broj poruka : 191
Datum upisa : 29.09.2010
Godina : 40

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 5:14 pm

Ma jbm ti server, po ceo dan visim na njemu! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Delagano Joca-Obr
Aktivan član !!
Delagano Joca-Obr


Broj poruka : 378
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 29
Lokacija : ObReNoVaC City

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 7:16 pm

buhahahahahahahaha...ovo je tema za mene Very Happy ....sta reci? koju posluku porati? kome? hehehe...jbg ljudi ja sam tu od samog pocetka ,ne samo servera vec i klana Razz....igram stalno ovdeeeee..imam tu nesrecu da nmg da dovedem igrace jer retko ko od mojih ortaka igra cs a i oni koji igraju udju i odma mi se zale da neko ima cit ...jer su ovi moji botovi...pazi kad su za sabera rekli da ima Shocked msm uzas......sve u svemu sto vise stalnih igraca ima ja sve vise idola imam Very Happy......pocev od starog clana marjana ,preko sabera,masinca lude Very Happy ,lakija i rakije (koje znam od kad sam poceo da pikam cs a to je 5 godina),onda mikija do ovih najmladjih stalnih clanova.misli se na staz na servu a to su kuglica ludica i rebel ":DD.....sve u svemu ljudi ae svi da doprinesemo na svoje nacine da se server razvije...... ziveli !!
Nazad na vrh Ići dole
Delagano Joca-Obr
Aktivan član !!
Delagano Joca-Obr


Broj poruka : 378
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 29
Lokacija : ObReNoVaC City

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 7:17 pm

i zaboravi moju musteriju Fenomcica sivog tica :DD
Nazad na vrh Ići dole
MadafakrZ
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
MadafakrZ


Broj poruka : 1345
Datum upisa : 26.05.2010
Lokacija : Nis

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 7:34 pm

DJUBRE JEDNO ! ONO NAJGORE !! JOCO! Exclamation Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://thejoker.forumsr.com/
Phenom
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Phenom


Broj poruka : 1354
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 38

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 8:02 pm

Pa u cemu je ebeni problem? Sta ste se popickali?
Ovde sam od, nzm ni ja, mozda od decemrba 2010. god. I to redovan, da ne kazem svaki dan ali skoro svaki. Nekad igram i po 5 sati dnevno, pa i vise. Zahvaljjuci dobrim igracima- igrajuci sa njima sam i ja postao puno bolji nego sto sam bio. Nije stvar samo u serveru, stvar je i u ljudima koje sam "upoznao" igrajuci na dlg. Stvarno bi bilo lose da se ugasi server. Nemam mic ali koliko sam se samo puta cepao slusajuci vas kako se zezate. Ma najbolji ste! DeLaGaNo ftw!
Nazad na vrh Ići dole
Delagano Joca-Obr
Aktivan član !!
Delagano Joca-Obr


Broj poruka : 378
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 29
Lokacija : ObReNoVaC City

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimePon Feb 13, 2012 10:58 pm

MadafakrZ ::
DJUBRE JEDNO ! ONO NAJGORE !! JOCO! Exclamation Suspect





dedaaaaaaaaaa...ti se podrazumevas !!
Nazad na vrh Ići dole
Phenom
Aktivan DeLaGaNoVac !!!!
Phenom


Broj poruka : 1354
Datum upisa : 11.09.2011
Godina : 38

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 1:09 am

/////////


Poslednji izmenio Phenom dana Uto Feb 14, 2012 9:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 4:03 am

Svi smo svesni koliko volimo dlg, ali je najgore od sve sto ima ono ali!!!

Necu da mracim, ali neke stvari su neke stvari!

Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 10:56 am

Ja na temu nemam coment,to koliko mi znaci DLG klan i serv neka kazu moji postovi na forumu,moje teme,moje kritike,dizajn foruma,njegovo odrzavanje i ostala sranjca...

A Joci samo mogu da zahvalim sto nigde nije pomenuo svog brate Urosa,Saleta koji ga je primio u klan od pravog dana i skim je celokupno proveo toliko stati na cs kao sto mislim da nije ni sa kim koga je naveo...

Al ok cenim tudje misljenje kad je iskreno i relano kad nije to je vec druga prica !

ps joco ne igras 5 god on line sigurno zabrojao si se malo !


8ball tnx na temi dobra je skroz,i tnx na iskrenosti verujem ti potpuno..

Ja vec 100 % planiram da napraim temu

"Kako ste,gde,od koga saznali sa serv i koliko vam se svidja"

al eto nije se dalo

pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
RebeL
Aktivan član !!
RebeL


Broj poruka : 221
Datum upisa : 07.12.2011
Godina : 35
Lokacija : Veternik

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 11:32 am

SALE^ IS BACK!!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Delagano Joca-Obr
Aktivan član !!
Delagano Joca-Obr


Broj poruka : 378
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 29
Lokacija : ObReNoVaC City

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 1:42 pm

SaLe ::
Ja na temu nemam coment,to koliko mi znaci DLG klan i serv neka kazu moji postovi na forumu,moje teme,moje kritike,dizajn foruma,njegovo odrzavanje i ostala sranjca...

A Joci samo mogu da zahvalim sto nigde nije pomenuo svog brate Urosa,Saleta koji ga je primio u klan od pravog dana i skim je celokupno proveo toliko stati na cs kao sto mislim da nije ni sa kim koga je naveo...

Al ok cenim tudje misljenje kad je iskreno i relano kad nije to je vec druga prica !

ps joco ne igras 5 god on line sigurno zabrojao si se malo !


8ball tnx na temi dobra je skroz,i tnx na iskrenosti verujem ti potpuno..

Ja vec 100 % planiram da napraim temu

"Kako ste,gde,od koga saznali sa serv i koliko vam se svidja"

al eto nije se dalo

pozz
jbg sale msm da se ti,velja i uros podrazumevate !!! jer ipak ste vi ljudi koje znam uzivo i koji ste mi i ako mi je samo uros brat,kao braca....jbg matori ako je dotle doslo da ne podrazumevamo jedni druge...ti makar znas kolko ja tebe i velju cenim...uros mi je brat pa moram da ga cenim Very Happy...naravno to je i element ...i boki....jbg mnogo nas je tako da uvek covek nekog zaboravi!! nemo se ljutis zbog gluposti jer sam pisao u brzini....desava se da covek zaboravi.....a ako oces iskreno misljenje evo ovo ti je moje iskreno misljenje...Ti i uros ste mi na 1. mestu,velja je sledeci(ipak vas znam dugo,tj.velju i urosa od malih nogu..a tebe jedno 4 do 5 godina) a ostali idu posle !!!
Nazad na vrh Ići dole
8Ball GTI
Aktivan član !!
8Ball GTI


Broj poruka : 257
Datum upisa : 18.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Veternik

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 4:44 pm

AH,sve prsti od ljubavi (ne one gay ljubavi) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Delagano Joca-Obr
Aktivan član !!
Delagano Joca-Obr


Broj poruka : 378
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 29
Lokacija : ObReNoVaC City

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 5:16 pm

trazite iskrenost :DD eto je
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 8:35 pm

Meni je nekad značio nešto DLG, posebno klan ali od previše provedenih sati sam se previše opustio, pa je to smetalo nekim igračima koji nisu meni pričali u lice da im to smeta nego tako iza leđa jedni sa drugima i na kraju sam bio najuren sa servera...
Nazad na vrh Ići dole
SaLe
Head Admin !
SaLe


Broj poruka : 3704
Datum upisa : 04.05.2010
Godina : 39
Lokacija : BeLGRaDe

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeUto Feb 14, 2012 9:43 pm

pa ako ti silni gagovi banovi nisu to govorili,onda ne znam šta da ti kažem.

Ps.koks ja te oterao nisam,i kad je bio dat vote bio sam protiv,ali je većina odlučila.

Ja bih sad dao za da se vratis !
Al ti si sisić i nemaš jaja xd



Srećan dan zaljubljenih,pogotovo onima koji su to u DLG
Nazad na vrh Ići dole
http://delaganoserver.forumsr.net
shazam
Ultra DeLaGaNoVac
shazam


Broj poruka : 3483
Datum upisa : 10.05.2010
Godina : 40
Lokacija : BG

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeSre Feb 15, 2012 1:21 am

Takodje!
Nazad na vrh Ići dole
PerfectCoc@inE
Veoma aktivan član !!!
PerfectCoc@inE


Broj poruka : 591
Datum upisa : 06.05.2010
Godina : 34
Lokacija : BG

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeSre Feb 15, 2012 1:27 am

Pa brate gagovi.. Gagovi od Elementa što kažem "bot" ili sličnu glupost, nikad nisam nikom psovao ..cenzured.. ili slično al nema veze bilo pa prošlo ne ljutim se ni nakog al ipak je trebao neko reći "ućuti više mentolu i prekini da kenjaš u taj mikrofon", a ovako sam dobio pogrešnu poruku Smile

Inače navraćaću ponekad (kao pre neko veče) kad vidim da je tu ok ekipa koja mi je gotivna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dzony l.m.
Ultra DeLaGaNoVac
Dzony l.m.


Broj poruka : 3243
Datum upisa : 23.09.2010
Godina : 32
Lokacija : Beograd

KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitimeČet Apr 18, 2013 11:21 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]




Zar vam nije toplo oko srca kao meni kad vidite ovakvu sliku?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) Empty
PočaljiNaslov: Re: KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)   KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO) I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KOLIKO VAM ZNACI DLG! (ZA SVE CLANOVE OBAVEZNO)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021 :: .:: |De.LaGaNo| Serveri ::. :: .::|De.LaGaNo| Public: IP >>>193.104.68.61:27021-
Skoči na: