.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Redirect .................. 33333o
Registruj se da vidis ceo Forum !!!
DeLaGaNo admin tim...
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Redirect ..................

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Loss




Broj poruka : 1
Datum upisa : 26.05.2013

Redirect .................. Empty
PočaljiNaslov: Redirect ..................   Redirect .................. I_icon_minitimeNed Maj 26, 2013 9:32 pm

Drugari ja se stvarno izvinjavam sto ovoliko traje sranje oko redirecta,ali nie do nas..Prvo smo bili opasno pali,nisam hteo to da prodajem niti da vas zajebem..Kada je krenulo sve kako treba,lik koji je bio kod mene odradio mi je neki hack servera koje jos pokusavamo da sredimo i nadam se da smo pri kraju..Ako zelite sacekajte jos par dana na vama je ako ne,zao mi je pokusacemo kada to bude bilo moguce...IZvinjavcam se na cimanju i tolikom cekanju,ja sam izludeo a ne vi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mandarina




Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.11.2014

Redirect .................. Empty
PočaljiNaslov: Re: Redirect ..................   Redirect .................. I_icon_minitimeSub Nov 22, 2014 11:07 pm

Plzzzz dajte mi adminaaa Zovem se Dr.* plzzz stalan sam na srv Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
KIKI
Veoma aktivan član !!!
KIKI


Broj poruka : 790
Datum upisa : 21.10.2013
Godina : 28
Lokacija : petrovac

Redirect .................. Empty
PočaljiNaslov: Re: Redirect ..................   Redirect .................. I_icon_minitimeNed Nov 23, 2014 10:41 pm

hmm pokusaj prvo ovo Very Happy :
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Redirect .................. Empty
PočaljiNaslov: Re: Redirect ..................   Redirect .................. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Redirect ..................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.:|DeLaGaNo CS 1,6 FORUM:. ip servera 193.104.68.61:27021 :: .:: |De.LaGaNo| Serveri ::. :: .::|De.LaGaNo| Public: IP >>>193.104.68.61:27021-
Skoči na: